dsc00300_small_

Lydia biedt volop gelegenheid om elkaar te ontmoeten.

In het Huis van de Wijk Lydia vinden allerhande activiteiten plaats. Zeven dagen per week, van 9.00 tot 23.00 uur.

Alle werkdagen

  • Open inloop (ma t/m vr)  van 9.15 – 18.00 uur
  • Peutercombi De Vuurvogel  (ma t/m vr)  van 8.30- 13.30 uur (ingang Bronckhorststraat 3)

Per dag

Hieronder een overzicht, geordend per dag en tijd (klik op de gewenste dag). Bij de meeste activiteiten vindt u een link naar een pagina met meer informatie. Recente informatie vindt u in de maandelijkse nieuwsbrief (klik op ‘Open de laatste nieuwsbrief’ hier rechts)
– Gebruik de zoekfunctie (klik op het loepje rechtsboven) als u een specifieke activiteit zoekt.
– Wilt u een totaaloverzicht, klik hier (overigens niet zo geactualiseerd als de informatie op deze pagina).

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
Iedere maandag
Pilates alle niveaus
9:30  -  10:30
Marijse Binsbergen
06-24555590
Nederlandse les
9:30  -  11:30
Simon van der Linden
Nederlands conversatie
9:30  -  11:30
Simon van der Linden
Inloopspreekuur Financiële zaken
10:00  -  11:00
Philip Knijff
06 5734 6472
Tekenen en schilderen 55+
10:45  -  12:45
Dirk Moons
06-51680269
Country line dance
11:30  -  12:30
Marjan Bakker
Engels conversatie B2
11:40  -  12:55
Hilde de Jong
020-6768272
Zingen in Zuid i.s.m. GGZ
13:00  -  14:30
Doppy den Ouden
7885922
Bridge-inloop
13:00  -  16:30
Riek van Golberdinge
020-6629497 (ma.10.30-17)
Engels conversatie B2
13:00  -  14:15
Hilde de Jong
020-6768272
Werkgroep taarten bakken
13:00  -  16:00
Mariska van der Werf
Tekenen naar de waarneming
13:30  -  16:00
Maartje Greeuw
NVVE Spreekuur Wilsverklaringen 2 wekelijks, alleen voor leden.
13:15  -  16:15
020-6200690
Engels conversatie A2/B1
14:20  -  15:35
Hilde de Jong
020-6768272
Ya-Yoga
15:00  -  16:15
Vera Boon
Italiaans groep A
15:45  -  17:00
Vittorio Catalamessa
06-27272664
Klassiek ballet voor volwassenen
17:00  -  18:00
Gerry Wisman

020-6944419
Italiaans groep B
17:00  -  18:15
Vittorio Catalamessa
06-27272664
Italiaans beginners
18:15  -  19:30
Vittorio Catalamessa
06-27272664
Buikdansen
18:30  -  19:30
Carla Kreuk
020-4633890
Gezond Gewicht in 2017
19:30  -  21:00
Henriette van den Heuvel
06 -3850 7656
La Chansonnette koor (tweewekelijks)
20:15  -  21:45
Irka Potsdammer
Italiaans groep C
20:00  -  21:15
Vittorio Catalamessa
06-27272664
Iedere dinsdag
Inloopspreekuur Gezond Gewicht
9:00  -  11:00
Dr. Henriette van den Heuvel, psycholoog
06 – 3850 7656
Ya-Yoga
9:30  -  10:45
Vera Boon
Computerspreekuur (elke 1e en 3e di van de maand)
9:30  -  11:30
Mariska van der Werff
Meditatie en huis opruimen
10:00  -  11:00
Mariska van der Werf
Lydia-Ontbijt
10:00  -  12:00
Mariska van der Werf
Bouncy Bunch
10:00  -  12:00
Kristi
Handwerkcafe
10:30  -  12:30
Mariska van der Werf
DVD(ruil) minimarkt
10:30  -  12:00
06-29118172
Pilates alle niveaus
11:00  -  12:00
Marijse Binsbergen
06-24555590
Tai Chi (beginners)
13:00  -  14:00
Jaap van Ruller
020-6239345
Kunstgeschiedenis I
12:45  -  14:15
Yvonne Teunissen
06-23045029 (di 10.00-12.00)
Kunstgeschiedenis II
14:30  -  16:00
Yvonne Teunissen
06-23045029 (di 10.00-12.00)
Alegria koor
15:00  -  16:30
Roelie Stammis
Vioolles open inloop
15:00  -  18:00
Kostas Soreskou
06-87892799 en 06-23288045
Wijkcafé
16:30  -  18:00
Mariska van der Werf
020 6629497
Franse les
17:00  -  19:00
Susan Coueignas
Jazzballet voor volwassenen
17:00  -  18:00
 Gerry Wisman
020 – 6944419
Schaken Caïssa kinderen
18:30  -  19:30
Debby Nieberg
Schaken Caïssa
19:30  -  23:30
Peter van der Vlis
Tai Chi
20:00  -  21:00
Joost van Rooij
06-10416322
Iedere woensdag
Pilates basis en senioren
9:30  -  10:30
Marijse Binsbergen
06-24555590
Gymnastiek 60+
9:30  -  10:15
Tekenen en schilderen
10:00  -  12:00
Els de Does
06-23516626
Tekenen en schilderen
9:45  -  12:00
Marijke Thunnissen
020-6939409 / 06-19734110
Fitgym 55+
10:30  -  11:15
Franse taal en cultuur
10:00  -  11:00
Ya-Yoga
10:45  -  12:00
Vera Boon
Gymnastiek 60+
11:30  -  12:15
Tai Chi (gevorderden)
12:30  -  13:30
Jaap van Ruller
020-6239345
Naailes jeugd 8-12 jaar
13:30  -  15:30
Truus Lieverdink
06-22827707
Mindfulness
14:00  -  15:00
Annemarie van den Bogaard
020-4213279  of  06-20829560
Computerspreekuur (elke 2e en 4e wo van de maand)
14:00  -  16:00
Mariska van der Werff
Naailes meiden 12-15 jaar
16:00  -  18:00
Truus Lieverdink
06-22827707
Pilates
16:00  -  17:00
Geertje Bakker
Essentrics / Body Shape
17:00  -  18:00
Geertje Bakker
Chinese les
17:30  -  19:00
Philip Bertrams
Pilates
18:00  -  19:00
Contact: Geertje Bakker
Spaans voor lichtgevorderden
18:30  -  20:00
Irene Verkist
Nederlandse les
19:30  -  21:30
Simon van der Linden
Bridgeles beginners
19:00  -  21:30
Guido Bakker
06-17145400
Iedere donderdag
Weerbaarheidstraining ‘Sterk’
9:15  -  11:45
Imme de Winter
020 – 235 9477 / 06 13 504 553
Meditatie zen groep
9:30  -  10:15
Vera Boon
Naailes/Mamyo
10:00  -  12:00
Truus Lieverdink
06-22827707
Ya-Yoga
10:30  -  11:45
Vera Boon
Kunstgeschiedenis III
10:30  -  12:00
Yvonne Teunissen
06-23045029 (do 10.00-12.00)
Wandelen 5-7km
11:00  -  14:00
Thea Geurtsen
06-44623835
Computerles
11:00  -  12:00
Ewoud Zeldenrust
Computerles
12:00  -  13:00
Ewoud Zeldenrust
Cursus Feldenkrais
12:30  -  13:30
Farida Braam
06-27920315
Modeltekenen ‘Lunchposes’
12:30  -  13:45
Bridgeclub ‘Lybri’
12:45  -  16:30
Dini de Braal
020-7703659
Meedoen in Zuid i.s.m. GGZ
13:15  -  14:30
Doppy den Ouden
06-10985279
Muziekgeschiedenis
13:30  -  15:00
Kees Arntzen
06-38720265
Bridgeles gevorderden
14:00  -  16:30
Guido Bakker
06-17145400
Pilates-Yoga
16:45  -  17:45
Geertje Bakker
Conversatieles Spaans over Spaanse kunst en literatuur
17:00  -  18:30
Irene van der Mheen
Lydia Diner – Vegetarische dagschotel
17:30  -  19:30
reserveren vóór woensdag 17 uur
Mariska van der Werf
06-41525199
Pilates
17:45  -  18:45
Geertje Bakker
Kroatisch voor beginners
19:00  -  20:30
Suzana Kozic
06-51294584
Kroatisch voor gevorderden
20:30  -  22:00
Suzana Kozic
06-51294584
Filatelistenvereniging Statuut 80
19:30  -  22:00
H.vd Palen
020-6973310
Kunstgeschiedenis
20:00  -  22:00
Michel Didier
Vereniging Ons Amsterdam
20:00  -  22:00
Dini de Braal
020-7703659
Vredescafé
20:15  -  23:00
Stephan Eshuis/To Elting
06-12507197
Iedere vrijdag
Tekenen en schilderen
10:00  -  12:00
Sandra Kruisbrink
06-25320152
Volksdansen 55+
11:00  -  12:30
Angela Reutlinger
020-6719632
Portrettekenen inloop
14:00  -  17:00
Len Castelein
06-29118172
Begeleid bridgen
15:00  -  17:30
Guido Bakker
06-17145400
Nederlandse les
15:00  -  17:00
Simon van der Linden
Vioolles open inloop
15:00  -  18:00
Kostas Soreskou
06-87892799 en 06-23288045
Vioolles Ensemble
16:00  -  17:00
Kostas Soreskou
06-87892799 en 06-23288045
Socratisch Café Amsterdam
15:30  -  18:30
Cultuurgroep 55+ 1 x per zes weken
15:30  -  17:00
Betty Veling
Buikdansen
17:45  -  18:45
Carla Kreuk
020-4633890
Toriba dans
19:00  -  20:30
To Elting
06-12507197
Open Poëzie-podium laatste vr vd maand
20:00  -  23:00
020-6629497
Iedere zaterdag
Wandelen 8-10km 2de zat vd mnd
Thea Geurtsen
Wandelen 8-10km 3de zat vd mnd
Thea Geurtsen
Wandelen 10-15km 4de zat vd mnd
Loes Vagevuur
Iedere Zondag
Podium Lydia Jazz laatste zo.vd mnd
16:00  -  18:30
020-6629497