dsc00300_small_

Lydia biedt volop gelegenheid om elkaar te ontmoeten.

In het Huis van de Wijk Lydia vinden allerhande activiteiten plaats. Zeven dagen per week, van 9.00 tot 23.00 uur.

Alle werkdagen

  • Open inloop (ma t/m vr)  van 9.00 – 17.00 uur
  • Peutercombi De Vuurvogel  (ma t/m vr)  van 8.30- 13.30 uur (ingang Bronckhorststraat 3)

Per dag

Hieronder een overzicht, geordend per dag en tijd (klik op de gewenste dag). Bij de meeste activiteiten vindt u een link naar een pagina met meer informatie. Recente informatie vindt u in de maandelijkse nieuwsbrief (klik op ‘Open de laatste nieuwsbrief’ hier rechts)
– Gebruik de zoekfunctie (klik op het loepje rechtsboven) als u een specifieke activiteit zoekt.

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
Iedere maandag
Pilates alle niveaus (locatie gewijzigd: Huis van de Wijk De Pijp)
9:30  -  10:30
Marijse Binsbergen
06-24555590
Nederlands conversatie
9:45  -  11:45
Simon van der Linden
Nederlands voor Italianen
Clara Zaaijer
Tekenen en schilderen
10:45  -  12:45
Dirk Moons
06-51680269
Nederlandse les
11:00  -  13:00
Simon van der Linden
Country line dance
11:30  -  12:30
Marjan Bakker
Engels conversatie B2
12:00  -  13:15
Hilde de Jong
020-6768272
Bridge-inloop
13:00  -  16:30
R. Gerritsen
020-6122516
Engels conversatie B2
13:15  -  14:30
Hilde de Jong
020-6768272
Ya-Yoga (locatie gewijzigd: Sporthal De Pijp)
13:30  -  15:00
Vera Boon, tel. 020-6123842
Engels conversatie A2/B1
14:30  -  15:45
Hilde de Jong
020-6768272
Italiaans groep A
15:45  -  16:50
Vittorio Catalamessa
06-27272664
Klassiek ballet voor volwassenen
17:00  -  18:00
Gerry Wisman

020-6944419
Italiaans groep B
16:50  -  17:55
Vittorio Catalamessa
06-27272664
Italiaans groep C
18:10  -  19:15
Vittorio Catalamessa
06-27272664
Buikdansen
MBVO
020-8861070
Italiaans beginners
19:30  -  20:35
Vittorio Catalamessa
06-27272664
La Chansonnette en Douce France (elk koor eens in de 2 weken)
20:15  -  21:45
Irka Potsdammer
Iedere dinsdag
Werkgroep taarten bakken
9:00  -  11:00
Marijke Gerritsma
Ya-Yoga (locatie gewijzigd, zie info)
9:30  -  10:45
Vera Boon
Meditatie en huis opruimen
10:00  -  11:00
Marijke Gerritsma
Bouncy Bunch
10:00  -  12:00
Kristi
Pilates alle niveaus (locatie gewijzigd: Huis van de Wijk De Pijp)
11:00  -  12:00
Marijse Binsbergen
06-24555590
Nederlands voor Italianen
Clara Zaaijer
Kunstgeschiedenis I (locatie gewijzigd, zie info)
12:45  -  14:15
Saskia Douma
06 42087097
Tai Chi
13:00  -  14:00
Jaap van Ruller
020-6239345
Lydia Lunch
13:00  -  14:00
Marijke Gerritsma

Inloop en meer – Actenz
13:00  -  16:00
David Pijlman

Verstelcafé (m.i.v. 25/02/2020 voorlopig gestopt)
14:30  -  16:00
Marijke Gerritsma
Kunstgeschiedenis II (locatie gewijzigd, zie info)
14:30  -  16:00
Saskia Douma
06 42087097
Alegria koor
14:30  -  16:00
Roelie Stammis
Vioolles open inloop
15:00  -  18:00
Kostas Soreskou
06-87892799 en 06-23288045
Franse les (locatie gewijzigd: Huis van de Wijk De Pijp)
17:00  -  19:00
Susan Coueignas
Jazzballet voor volwassenen
17:00  -  18:00
 Gerry Wisman
020 – 6944419
Schaken Caïssa kinderen
18:30  -  19:30

Schaken Caïssa
19:30  -  23:30

Tai Chi (locatie gewijzigd, zie info)
20:15  -  21:15
Joost van Rooij
06-10416322
Iedere woensdag
Pilates alle niveaus (locatie gewijzigd: Huis van de Wijk De Pijp)
9:30  -  10:30
Marijse Binsbergen
06-24555590
Franse taal en cultuur (locatie gewijzigd: Huis van de Wijk De Pijp)
10:00  -  11:00
Elena Spataro

Tekenen en schilderen
10:00  -  12:00
Els de Does
020-23516626
Tekenen en schilderen met aquarelverf
10:00  -  12:00
Marijke Thunnissen
020-6939409 / 0619734110
Ya-Yoga (locatie gewijzigd, zie info)
11:15  -  12:45
Vera Boon
Tai Chi (gevorderden)
12:30  -  13:30
Jaap van Ruller
020-6239345
Mindfulness
14:00  -  15:00
Annemarie van den Bogaard
020-4213279  of  06-20829560
Pilates
16:00  -  17:00
Geertje Bakker

Dansen is gezond
16:45  -  17:45
Kata Kertész
Essentrics / Body Shape
17:00  -  18:00
Geertje Bakker
Ceroc dansen
19:30  -  22:30
Bart Baarbé
Nederlandse les
19:30  -  21:30
Simon van der Linden
Bridgeles beginners
19:00  -  21:30
Guido Bakker
06-17145400
Roelof Hartkoor
20:00  -  21:30
Annemiek Aarsman
020-4706580/0622649398
Iedere donderdag
Meditatie zen groep (locatie gewijzigd: zie info)
9:30  -  10:15
Vera Boon
Naailes 55+
10:00  -  12:00
Truus Lieverdink
06-22827707
Ya-Yoga (locatie gewijzigd: zie info)
10:30  -  11:45
Vera Boon
Wandelen 5-7km
11:00  -  14:00
Thea Geurtsen
06-44623835
Computerles (locatie gewijzigd: zie info)
10:30  -  12:30
Ewoud Zeldenrust
Cursus Feldenkrais
12:20  -  13:30
Farida Braam
06-27920315
Modeltekenen
12:30  -  13:45
Bridgeclub ‘Lybri’
12:45  -  16:30
Dini de Braal
020-7703659
Bridgeles gevorderden
14:00  -  16:30
Guido Bakker
06-17145400
Conversatieles Spaans over Spaanse kunst en literatuur (nieuwe locatie, zie info)
15:30  -  17:00
Irene van der Mheen
Yogales
16:45  -  17:45
Geertje Bakker

Conversatieles Spaans over Spaanse kunst en literatuur (nieuwe locatie, zie info)
17:15  -  18:30
Irene van der Mheen
Pilates
17:45  -  18:45
Geertje Bakker

Kroatisch voor beginners
19:00  -  20:30
Suzana Kozic
06-51294584
Dansen met Sonny Zichem
19:30  -  21:30
Marijke Gerritsma
Theaterworkshop Liefde boven de 60
19:30  -  21:00
Pip Kelting
06-40547468
Kroatisch voor gevorderden
20:30  -  22:00
Suzana Kozic
06-51294584
Kunstgeschiedenis
20:00  -  22:00
Michel Didier
Vereniging Ons Amsterdam (nieuwe locatie: De Coenen, J.M. Coenenstraat 4)
20:00  -  22:00
Dini de Braal
020-7703659
Vredescafé
20:15  -  23:00
Stephan Eshuis/To Elting
06-12507197
Iedere vrijdag
Tekenen en schilderen
10:00  -  12:00
Sandra Kruisbrink
06-25320152
Volksdansen 55+
11:00  -  12:30
Angela Reutlinger
020-6719632
Portrettekenen inloop
13:00  -  15:00
Len Castelein
06-29118172
Begeleid bridgen
15:00  -  17:30
Guido Bakker
06-17145400
Nederlandse les
15:00  -  17:00
Simon van der Linden
Vioolles open inloop
15:00  -  18:00
Kostas Soreskou
06-87892799 en 06-23288045
Socratisch Café Amsterdam (Locatie gewijzigd, zie info)
15:30  -  18:30
Vioolles Ensemble
16:00  -  17:00
Kostas Soreskou
06-87892799 en 06-23288045
Toriba dans
19:30  -  21:00
To Elting
06-12507197
Open Poëzie-podium laatste vr vd maand
20:00  -  23:00
020-6629497
Iedere Zondag
Podium Lydia Jazz laatste zo.vd mnd
16:00  -  18:30
020-6629497